Gdańsk sprzedaje używane materiały - Ekologia w Polsce

Nie trafi do śmieci. Gdańsk sprzedaje zużyty materiał drogowy

Gdańsk sprzedaje zużyty materiał drogowy pochodzący z remontów dróg i chodników. W ofercie znajdują się m.in. płytki chodnikowe, kostki betonowe i brukowiec. Dzięki temu materiał nie trafi na śmieci, miasto zaoszczędzi pieniądze za utylizację (i jeszcze zarobi), a zainteresowani zakupem zdobędą potrzebny materiał w niższej niż rynkowa cenie. Genialny sposób na ponowne wykorzystanie materiałów i redukcję odpadów. Brawo Gdańsk!

Adam Zys (ONET 17.05.22.)

Materiał drogowy ponowne użycie
Oferowany do sprzedaży materiał drogowy jest używany, jednak znajduje się w dobrym stanie technicznym, który umożliwia jego ponowne wykorzystanie. Ze względu na ilość, a także niejednorodność odzyskany materiał nie zawsze może zostać ponownie użyty do przeprowadzenia prac na drogach publicznych. Z powodzeniem sprawdzi się on jednak jako materiał budowlany do celów prywatnych, m.in. w przydomowych ogródkach czy na działkach rekreacyjnych.

Wśród materiałów znajdują się kostki betonowe różnych rozmiarów, faktur i kolorów, płytki chodnikowe, korytka ściekowe oraz brukowiec.

Przed zakupem istnieje możliwość obejrzenia materiału w magazynie w Gdańsku przy ul. Benzynowej 33. Magazyn czynny jest w dni robocze w godz. 7:00 – 15:00. W celu zakupu materiału drogowego prosimy o kontakt pod numerem 58 52 44 553 i złożenie zamówienia. Po opłaceniu faktury klient otrzyma dokument umożliwiający odbiór towaru z magazynu.
cennik materiałów